Redis (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Version
hu: Verzió

en: Performance
hu: Teljesítmény

en: Client
hu: Ügyfél

en: Read/Write
hu: Olvasható / Írható

en: Keys
hu: Kulcsok

en: Memory
hu: Memória

en: Uptime
hu: Üzemidő

en: Time spent
hu: Eltöltött idő
