Redis (8.x-1.9) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Version
pl: Wersja

en: Performance
pl: Wydajność

en: Client
pl: Klient

en: Read/Write
pl: Odczyt/Zapis

en: Keys
pl: Klucze

en: Memory
pl: Pamięć
