Redis Watchdog (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Overview
bg: Обзор

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Export
bg: Експорт

en: User
bg: Потребител

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Severity
bg: Строгост

en: Count
bg: Брой

en: Performance
bg: Производителност

en: Referrer
bg: URL референт
