Redis Watchdog (8.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Export
az: Eksport

en: User
az: İstifadəçi

en: Hostname
az: Host adı

en: Location
az: Məkan

en: Severity
az: Ciddilik

en: Count
az: Say

en: Performance
az: Performans

en: Referrer
az: İstinad edən

en: Database log cleared.
az: Verilənlər bazası jurnalı təmizləndi.
