Redis Watchdog (8.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Date
fil: Petsa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Message
fil: Mensahe

en: Export
fil: Luwasin

en: Filter
fil: Salain

en: Performance
fil: Pagsasakatuparan
