Redis Watchdog (8.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Date
te: తేదీ

en: Message
te: సందేశం

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: User
te: వాడుకరి

en: Filter
te: వడపోయి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Severity
te: తీవ్రత

en: Count
te: లెక్క

en: Performance
te: పనితీరు
