Redis Watchdog (8.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Overview
hr: Pregled

en: Date
hr: Datum

en: Reset
hr: Poništi

en: Message
hr: Poruka

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Export
hr: Izvezi

en: User
hr: Korisnik

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Count
hr: Broj

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Referrer
hr: Dovoditelj

en: Clear log messages
hr: Isprazni poruke zapisnika

en: This will permanently remove the log messages from the database.
hr: Ovo će trajno ukloniti poruke zapisnika iz baze podataka.

en: Database log cleared.
hr: Zapisnik ispražnjen.
