Redis Watchdog (8.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Overview
jv: Sekilas

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: No log messages available.
jv: Ora ānā pesen log sing disediaknā.

en: Export
jv: Ngékspor

en: User
jv: Panganggo

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Filter
jv: Saring

en: Location
jv: Lokasi

en: Severity
jv: Kerawanan

en: Count
jv: Jumlah

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Referrer
jv: Dirujuk nang

en: Clear log messages
jv: Busak daftar log pesen

en: This will permanently remove the log messages from the database.
jv: Iki arep mbuwang saklawase daftar pesen log saka database.

en: Database log cleared.
jv: Log database uwis resik.
