Redis Watchdog (8.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Export
kn: ರಫ್ತುಮಾಡು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Performance
kn: ಕಾರ್ಯ ನಿರ್ವಹಣೆ
