Redis Watchdog (8.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Overview
sk: Prehľad

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Export
sk: Exportovať

en: User
sk: Používateľ

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Count
sk: Počet

en: Performance
sk: Výkon

en: Referrer
sk: Odkazovač

en: Clear log messages
sk: Zmazať správy v logu

en: This will permanently remove the log messages from the database.
sk: Záznamy z logu budú natrvalo odstránené z databázy.

en: Database log cleared.
sk: Databázový log bol vyčistený.
