Redis Watchdog (8.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Export
sr: Извоз

en: User
sr: Корисник

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Performance
sr: Перформнсе
