Redis Watchdog (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Overview
sv: Översikt

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Message
sv: Meddelande

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: Export
sv: Exportera

en: User
sv: Användare

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Filter
sv: Filtrera

en: Location
sv: Plats

en: Severity
sv: Grad

en: Count
sv: Antal

en: Performance
sv: Prestanda

en: Referrer
sv: Hänvisad från

en: Clear log messages
sv: Rensa meddelanden i logg

en: This will permanently remove the log messages from the database.
sv: Detta kommer att ta bort logmeddelanden permanent från databasen.

en: Database log cleared.
sv: Logg för databasen rensad.
