Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Subject
af: Onderwerp

en: On
af: Op

en: Projects
af: Projekte

en: Name
af: Naam

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Users
af: Gebruikers
