Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: On
ar: في

en: Projects
ar: المشاريع

en: Name
ar: الاسم

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Users
ar: المستخدمين
