Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Subject
az: Mövzu

en: On
az: Aktiv

en: Name
az: Ad

en: Off
az: Söndürülüb

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Users
az: İstifadəçilər
