Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: On
be: На

en: Name
be: Імя

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Users
be: Карыстальнікі
