Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Name
bo: མིང

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན
