Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bs: Naslov

en: Projects
bs: Projekti

en: Name
bs: Ime

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Users
bs: Korisnici
