Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: On
cs: Zapnuto

en: Name
cs: Jméno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Users
cs: Uživatelé
