Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Subject
da: Emne

en: On
da: Tilsluttet

en: Projects
da: Projekter

en: Name
da: Navn

en: Issues
da: Udgaver

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Users
da: Brugere

en: Project name
da: Projektnavn
