Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: On
de: An

en: Projects
de: Projekte

en: Issues
de: Newsletter-Ausgaben

en: Off
de: Aus

en: Promoted to front page
de: Auf der Startseite anzeigen

en: Users
de: Benutzer

en: Project name
de: Projektname

en: Synchronization
de: Synchronisierung

en: Synchronize Now
de: Jetzt synchronisieren

en: Redmine Connector settings
de: Redmine-Connector-Einstellungen

en: Redmine Synchronization
de: Redmine-Synchronisierung

en: Redmine Connector Settings
de: Redmine-Connector-Einstellungen

en: Redmine password
de: Passwort für Redmine
