Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: On
el: Ανοικτό

en: Name
el: Όνομα

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Users
el: Χρήστες
