Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Subject
eo: Temo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Name
eo: Nomo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Users
eo: Uzantoj
