Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: On
fi: Käytössä

en: Projects
fi: Projektit

en: Name
fi: Nimi

en: Issues
fi: Julkaisut

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Users
fi: Käyttäjät
