Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: On
gl: Activo

en: Name
gl: Nome

en: Issues
gl: Incidencias

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Users
gl: Usuarios
