Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Subject
id: Judul

en: On
id: Pada

en: Projects
id: Proyek

en: Name
id: Nama

en: Off
id: Matikan

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Users
id: Pengguna
