Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: On
is: Virkjað

en: Name
is: Nafn

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Users
is: Notendur
