Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Subject
it: Oggetto

en: On
it: Acceso

en: Name
it: Nome

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Users
it: Utenti
