Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: On
ja: オン

en: Projects
ja: プロジェクト

en: Name
ja: 名前

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Users
ja: ユーザー

en: Synchronization
ja: 同期
