Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Off
kn: ಜಡ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Synchronization
kn: ಮೇಳೈಕೆ
