Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: On
lt: Įjungta

en: Projects
lt: Projektai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Users
lt: Nariai
