Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Subject
id: Subjek

en: Name
id: Nama

en: Off
id: Tutup

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke laman depan

en: Users
id: Pengguna-pengguna
