Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: On
nl: Aan

en: Projects
nl: Projecten

en: Name
nl: Naam

en: Issues
nl: Uitgaven

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Users
nl: Gebruikers

en: Synchronization
nl: Synchronisatie
