Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: On
oc: Activat

en: Projects
oc: Projèctes

en: Name
oc: Nom

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Users
oc: Utilizaires

en: Synchronization
oc: Sincronizacion
