Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: On
pl: Włączony

en: Projects
pl: Projekty

en: Name
pl: Nazwa

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Project name
pl: Nazwa projektu

en: Synchronization
pl: Synchronizacja
