Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: On
ro: Pornit

en: Projects
ro: Proiecte

en: Name
ro: Nume

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Users
ro: Utilizatori
