Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: On
sk: Zapnúť

en: Name
sk: Názov

en: Off
sk: Vypnúť

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Users
sk: Používatelia
