Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: On
ta: சரி

en: Projects
ta: திட்டங்கள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Off
ta: இல்லை

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Users
ta: பயனாளர்கள்
