Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: On
tr: Açık

en: Projects
tr: Projeler

en: Name
tr: İsim

en: Issues
tr: Konular

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş

en: Users
tr: Kullanıcılar
