Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: On
uk: Увімкнено

en: Projects
uk: Проекти

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Issues
uk: Проблеми

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Users
uk: Користувачі

en: Project name
uk: Назва проекту

en: Synchronization
uk: Синхронізація
