Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: On
vi: Bật

en: Name
vi: Tên

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Users
vi: Người dùng

en: Project name
vi: Tên dự án:

en: Synchronization
vi: Đồng bộ
