Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: On
bg: Включи

en: Name
bg: Име

en: Off
bg: Изключи

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Users
bg: Потребители
