Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: On
es: Activado

en: Projects
es: Proyectos

en: Name
es: Nombre

en: Issues
es: Incidencias

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Users
es: Usuarios

en: Project name
es: Nombre del Proyecto

en: Synchronization
es: Sincronización
