Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: On
fr: Activé

en: Projects
fr: Projets

en: Name
fr: Nom

en: Issues
fr: Publications

en: Off
fr: Désactivé

en: Promoted to front page
fr: Promu en page d'accueil

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Project name
fr: Nom du projet

en: Synchronization
fr: Synchronisation
