Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Subject
he: נושא

en: On
he: פעיל

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Name
he: שם

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Users
he: חברי האתר
