Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: On
hr: Uključi

en: Name
hr: Naziv

en: Promoted to front page
hr: Promovirano na naslovnici

en: Users
hr: Korisnici
