Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: On
hu: Be

en: Projects
hu: Projektek

en: Name
hu: Név

en: Issues
hu: Feladatok

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Users
hu: Felhasználók

en: Project name
hu: A projekt neve

en: Synchronization
hu: Összehangolás
