Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ka: სათაური

en: On
ka: ჩართვა

en: Name
ka: სახელი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Users
ka: მომხმარებლები
