Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: On
lv: Aktīvs

en: Projects
lv: Projekts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Off
lv: Izslēgts

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Users
lv: Lietotāji
