Redmine-Connector (8.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (7 entries)

en: Subject
no: Emne

en: On
no: På

en: Projects
no: Prosjekter

en: Name
no: Navn

en: Off
no: Av

en: Promoted to front page
no: Vis på forsiden

en: Users
no: Brukere
